XXII Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno – Techniczny w SP nr 25 pt. „Anioły, aniołki, aniołeczki”

W dniu 15 grudnia w Szkole Podstawowej nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego w Kielcach odbył się XXII Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno – Techniczny pt. „Anioły, aniołki, aniołeczki”.Konkurs był skierowany do uczniów klas I-III uczęszczających do świetlicy. Zadanie każdego uczestnika polegało na samodzielnym wykonaniu aniołeczka dowolną techniką plastyczną z przyniesionych przez siebie materiałów. Naszą świetlicę reprezentowała Lena Olszewska z klasy III A. Dziewczynka wspaniale poradziła sobie z zadaniem i zajęła zaszczytne II miejsce!!! Opiekę nad zdolną uczennicą sprawowała pani Kinga Tomaszewska.

Serdecznie gratulujemy Lenie i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!!!!