Osiągnięcia

Rok Szkolny 2014/15

XIII KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

II ETAP

  1. Kubicka Angelika (3b)
  2. Patyńska Magdalena (3c)
  3. Kozieł Anna (3b)
  4. Grabka Wiktoria (3b)
  5. Bielawska Wiktoria (3b)
  6. Lesiakowski Dominik (3b)
  7. Grzelak Weronika (2b)

III ŚWIĘTOKRZYSKI TURNIEJ JĘZYKOWY

II ETAP

  1. Lesiakowski Dominik (3b)
  2. Kubicka Angelika (3b)

II PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH „PROFI – EKODRAMA 2015”

II miejsce dla szkoły (dla klasy Id)

KONKURS RECYTATORKI POD HASŁEM „ZJAWY, DUCHY I UPIORY”

IV miejsce – Łaskowska Karolina (1d)

Wyróżnienie – Jakóbczak (1d)

XIII WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

II ETAP

  1. Bielawska Wiktoria (3b)
  2. Lasota Wiktoria (1c)
  3. Jakubczyk Bartosz (2b)

III ETAP

  1. Bielawska Wiktoria (3b) – finalista

JĘZYKOWA GRA MIEJSKA ZSI

  1. Zielińska Urszula (3b) – I miejsce
  2. Trela Maja (3b) – I miejsce
  3. Kozieł Anna (3b) – I miejsce
  4. Kanak Zuzann (2c) – II miejsce
  5. Wieckowska Maja (2c) – II miejsce
  6. Wegrzyn Klaudia (2c) – II miejsce

KARTKA WALENTYNKOWA W JĘZYKU OBCYM

  1. Biś Karolina (3b) – I miejsce

„POŚLIZG Z ALKOHOLEM”

  1. Biś Karolina (3b) – I miejsce

„DNI JĘZYKÓW OBCYCH”

  1. Biś Karolina (3b) – I miejsce

MINIOLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  1. Jakubczyk Bartosz (2b)
  2. Sobieraj Olga (3d)
  3. Lasota Wiktoria (1c)

MARARON MATEMATYCZNY W JĘZYKU ANGIELSKIM

  1. Rozpara Bartosz (2b) – I miejsce
  2. Jalubczuk Bartosz (2b) – I miejsce
  3. Słowakiewicz Patryk (2b) – I miejsce
  4. Zielińska Urszula (3b) – II miejsce
  5. Zieliński Błażej (3b) – II miejsce
  6. Sobieraj Olga (3d) – II miejsce

KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

  1. Mikas Wiktoria (2b) – wyróżnienie
  2. Bartoszek Przemysław (2f)

KOMPUTEROWA ANGLOMAINA

  1. Rogala Bartosz (3c) – IV miejsce
  2. Patyńska Magdalena (3c) – IV miejsce
  3. Śliz Daniel (3c) – V miejsce
  4. Sliba Karol (3c) – V miejsce

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

II ETAP

  1. Węgrzyn Klaudia (2c)
  2. Pacyga Aleksandra (3d)
  3. Sobieraj Olga (3d)
  4. Sokołowska Natalia (2d)
  5. Ziopaja Małgorzata (3d)
  6. Wójcik Weronika (2d)
  7. Staniec Katarzyna (2d)
  8. Janik Weronika (2c)
  9. Dziwirek Weronika (2c)

III ETAP

  1. Węgrzyn Klaudia (2c) – laureat
  2. Pacyga Aleksandra (3d) – laureat
  3. Sobieraj Olga (3d)- finalista
  4. Sokołowska Natalia (2d) – finalista
  5. Ziopaja Małgorzata (3d) – finalista

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI W JĘZYKU NIEMIECKIM

Zespół w składzie

  1. Fijas Nikola (1d)
  2. Borek Izabela (1d)
  3. Ferens Liwia (1d)
  4. Sidło Paula (1d) – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

dla Gimnazjalistów organizowany przez PSNJN

II ETAP

  1. Węgrzyn Klaudia (2c)
  2. Toporek Klaudia (2c)
  3. Sobieraj Olga (3d)
  4. Pacyga Aleksandra (3d)

XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS „SPRACHDOKTOR

„Świadomy swoich praw obywatelskich” – II MIEJSCE

  1. Grzegorz Cebulski – 3b
  2. Anna Kozieł – 3b
  3. Dominik Lesiakowski – 3b
  4. Anna Polak – 3b
  5. Maja Trela – 3b

XII WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY

II ETAP

  1. Kubicka Angelika (3b) – laureat
  2. Dziwirek Weronika (2c)

 

GEO – GENIUSZ

  1. Borycki Piotr (2c) – finalista
  2. Kanak Zuzanna (2c) – finalista
  3. Dziwirek Weronika (2c) – finalista
  4. Kołkiewicz Klaudia(3d) – finalista

XII WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

II ETAP

  1. Zieliński Błażej (3b)
  2. Biś Karolina (3b)
  3. Słowakiewicz Patryk (2b)

MULTITEST 2014

ETAP SZKOLNY

  1. Głogowski Jakub (1a) – dyplom wyróżnienia
  2. Bartosz Sochanek (1b) – dyplom wyróżnienia
  3. Natalia Sokołowska (2d) – dyplom laureata
  4. Patryk Słowakiewicz (2d) – dyplom wyróżnienia
  5. Katarzyna Staniec (2d) – dyplom wyróżnienia
  6. Agata Kotwica (2d) – dyplom wyróżnienia

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY OLIMPUS

Sesja jesienna 2014

  1. Słowakiewicz Patryk (2b) – dyplom laureata
  2. Sokołowska Natalia (2d) – dyplom laureata

Sesja zimowa 2014/2015

  1. Słowakiewicz Patryk (2b) – dyplom laureata
  2. Sokołowska Natalia (2d) – dyplom laureata

 

Sesja wiosenna 2015

  1. Słowakiewicz Patryk (2b) – dyplom laureata
  2. Sokołowska Natalia (2d) – dyplom laureata

 

IGRZYSKA MATEMATYCZNE

  1. Tkaczewski Piotr (1b)
  2. Lasota Wiktoria (1c)
  3. Słowakiewicz Patryk (2b)
  4. Sokołowska Natalia (2d)
  5. Borycki Piotr(2c)
  6. Zieliński Błażej (3b)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY ALBUS

  1. Słowakiewicz Patryk (2b) – dyplom laureata
  2. Sokołowska Natalia (2d) – dyplom laureata
  3. Kotwica Agata (2d) – dyplom laureata

 

KONKURS WIEDZY EKONOMICZNEJ „EKONOMIA JEST COOL!”

  1. Lichwała Oliwia (3b)
  2. Polak   Natalia (3b)
  3. Brelski Maciej (3e)
  4. Dziublewski Tomasz (3e)

XII WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY

II ETAP

  1. Kozieł Anna (3b)
  2. Polak Anna (3b)
  3. Salwa Daniel (3d)

III ETAP

  1. Kozieł Anna (3b) – finalista

 

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny Pomniki Przyrody Ożywionej i Nieożywionej na Obrazach Świętokrzyskich i Nadwiślańskich Parków Krajobrazowych

  1. Szafraniec Natalia (2b)-II miejsce

 

ZIELONY PATROL

I miejsce – nagroda pieniężna

 

KONKURS PLASTYCZNO – FOTOGRAFICZNY „ŚWIĘTOKRZYSKIE JAKIE CUDNE”

I miejsce Borowiec Aleksandra (3d)

Wyróżnienie – Wójcik Weronika (2d)

 

XV MARATON PISANIA LISTÓW AMNESTY INTERNATIONAL

1538 – napisanych listów

Konkurs o tytuł „Najlepszego Chemika”

Klasy I
1. Jęczmiński Filip (1d) i Wardecki Kamil(1b)
2. Szlufik Damian (1e)
3. Majchrzyk Miłosz (1d) i Piwoński Jakub (1d)

Klasy II
1.Skiba Dagmara (2f)
2. Sokołowska Natalia (2d)
3. Barszcz Stanisław (2a)

Klasy III
1. Kozieł Anna (3b)
2. Kubicka Aleksandra (3b), Ziopaja Małgorzata (3d), Kubicka Angelika (3b)
3. Piekarski Mateusz (3d)

 

Laureaci w ogólnopolskim konkursie matematycznym OLIMPUS sesja zimowa i OLIMPUS sesja wiosenna
Natalia Sokołowska z klasy IId i Patryk Słowakiewicz z klasy IIb.

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Multitest 2014”

Uczeń klasy 1a Jakub Głogowski zajął 14 miejsce w ogólnopolskim konkursie Multitest 2014

Wyniki:   Bartosz Sochanek (kl 1b) – wyróżnienie
Jakub Głogowski (kl 1a) – wyróżnienie
Natalia Sokołowska (kl 2d) – dyplom laureata
Patryk Słowakiewicz (kl 2b) – wyróżnienie
Katarzyna Staniec (kl 2d) – wyróżnienie
Agata Kotwica ( kl 2d) – wyróżnienie
Opiekunami i organizatorami konkursu są p.Monika Frąk i p.Edyta Mucharska

Rok Szkolny 2013/14

XI Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Andrzej Pawlusek-laureat, opiekun p.Anna Kwiecień

 

XII Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego:

Bartłomiej Jędras – laureat; opiekun p. M.Mrówczyński

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Aleksandra Strączyńska-laureatka, opiekun p.Anna Kozendra

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Klaudia Węgrzyn-laureatka, opiekun p.Sławomir Kołodziejski

Karol Skorek-finalista, opiekun p.Barbara Radzewicz

 

XI Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Agnieszka Raczkiewicz-finalista, p.Magdalena Grądziel

 

Komputerowa Anglomania w Zespole Szkół Informatycznych im. gen. Hauke-Bosaka:

Bartłomiej Jędras i Karol Lasocki – 2. miejsce; opiekun p. M.Mrówczyński

Małgorzata Zdziech i Michał Płoński – 4. miejsce; opiekun p. M.Mrówczyński

 

Konkurs z języka angielskiego dla klas pierwszych

W maju odbył sie szkolny konkurs języka angielskiego dla klas pierwszych. Wzięło w nim udział 29 uczniów. Oto zwycięzcy konkusu:

Klasy ogólne;

  1. Dawid Laskowski kl.1f / Mateusz Liszka kl.1a (57 pkt)
  2. Klaudia Węgrzyn kl.1c (56 pkt)
  3. Weronika Dziwirek kl.1c / Natalia Sokołowska  kl.1d (54 pkt)

Klasy angielskie;

  1. Weronika Grzelak  kl.1b(57 pkt)
  2. Bartosz Rozpara kl.1b (54 pkt)
  3. Piotr Zasadni kl.I b (50 pkt)

Wyniki konkursu z języka angielskiego dla klas drugich

W maju odbył sie szkolny konkurs z języka angielskiego dla klas drugich. Zwycięzcy konkursu:

Klasy ogólne;

  1. Olga Sobieraj kl. II d ( 72 pkt)
  2.  Magdalena Patyńska II c (61 pkt) / Tomasz Dziublewski II e (61pkt)
  3.  Szymon Wojtyś II d (57pkt)

Klasy angielskie;

  1. Dominik Lesiakowski klasa II b (65pkt)
    2       Wiktoria Bielawska II  b (63pkt)
    3.      Angelika Kubicka II b (60pkt)

 

Konkurs z języka angielskiego dla klas drugich

18 czerwca 2014 odbył się w Naszym gimnazjum konkurs języka niemieckiego dla klas drugich. Zwyciężczynią okazał się Olga Sobieraj, uczennica klasy IId uzyskując wysoki wynik 83%. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych
Już po raz piąty Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach zorganizował dla uczniów pierwszych klas DSD z naszego regionu konkurs sprawdzający znajomość kultury i realiów krajów niemieckiego obszaru językowego.  Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów z klas Ic i Id. Ogromny sukces odniosła uczennica klasy Ic, Klaudia Toporek, która uplasowała się na 2 miejscu w stawce 42 uczestników. W pierwszej dwudziestce mieliśmy ośmioro uczniów, co potwierdza, że od lat jesteśmy w tej dziedzinie potentatami :).  A za rok pewnie powrócimy na pierwsze miejsce. Serdeczne gratulacje dla uczniów i opiekunów.

Wyróżnienie dla Ady Żydek
Ada Żydek -uczennica klasy 3c została wyróżniona w konkursie fotograficznym ,,Oblicza mojego miasta. Tak było – tak jest”.  organizowanym przez MBP w Kielcach.

 

Wyniki szkolnego konkursu przyrodniczego dla klas pierwszych

W szkolnym konkursie przyrodniczym dla klas pierwszych brało udział 27 osób. Oto zwycięscy konkursu:
I miejsce: Agata Kotwica kl Id, Natalia Sokołowska kl Id
II miejsce: Katarzyna Staniec kl Id
III miejsce: Zuzanna Malec kl. Id

 

Rok szkolny 2012/2013

Konkurs biologiczny

Andrzej Pawlusek-finalista, opiekun p.Anna Kwiecień

 

Konkurs matematyczny

Toporkiewicz Justyna  (3b) – finalistka, opiekun p.E.Mucharska

 

Konkurs historyczny

Paweł Kolasiński (3d) – finalista, opiekun p.A.Lesiak

 

XI Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego:

Justyna Toporkiewicz – finalistka, opiekun: Marcin Mrówczyński

 

Ogólnopolski konkurs j. angielskiego „FOX” Sobieraj Olga (1d) – II miejsce

 

Konkurs piosenki angielskiej – Kraska Karolina i Szwaczka Natalia (3e)

 

Mini Olimpiada Języka Angielskiego w VI LO im. J. Słowackiego:

Justyna Toporkiewicz – 9. miejsce, opiekun: Marcin Mrówczyński

 

Komputerowa Anglomania w Zespole Szkół Informatycznych im. gen. Józefa Hauke-Bosaka:

Drużyna: Aleksandra Kanak i Justyna Toporkiewicz – 4. miejsce, opiekun: Marcin Mrówczyński

 

Maraton Matematyczny w Języku Angielskim dla Gimnazjalistów w VI LO im. J. Słowackiego:

Drużyna: Monika Czechowska, Justyna Toporkiewicz, Karol Lasocki – 7. miejsce – opiekun: Marcin Mrówczyński

 

VII Świętokrzyski Przegląd Teatrów w Języku Angielskim:

Drużyna: Monika Czechowska, Natasza Hajduk, Marcel Mazur, Anna Nowak, Katarzyna Sokół, Maja Śliwakowska, Justyna Toporkiewicz, Aleksandra Zych – 1. wyróżnienie, opiekun: p. Marcin Mrówczyński

 

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Oskara  Langego:

 Natasza Hajduk 3b (akompaniament: Łukasz Łapiński 3b)

 

Konkurs szkolny języka angielskiego dla klas pierwszych

  1. Sobieraj Olga (1d)
  2. Dziublewski Tomasz (1e)
  3. Wojtyś Szymon (1d)

 

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas II ogólnych, sportowej i DSD

  1. Karol Lasocki(2a)
  2. Kacper Siwek (2a)
  3. Stąpor Karol (2a)

 

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas II z rozoszerzonym programem nauki języka angielskiego

  1. Małgorzata Zdziech (2b)
  2. Bartosz Biskup (2b)
  3. Bartłomiej Jędras (2b)

 

Konkurs tłumaczenia „Let’s Translate It”

  1. Justyna Toporkiewicz 3b
  2. Anna Nowak 3b
  3. Karol Lasocki 2a

 

Konkurs języka niemieckiego

Monika Korba-finalista, opiekun p.Małgorzata Kamińska-Woś

Natalia Bochnacka-finalista, opiekun p.Szymon Bródka

 

XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR

Kl. I D

  1. Ziopaja Małgorzata
  2. Sobieraj Olga
  3. Kołkiewicz Klaudia

Kl. II D

  1. Strączyńska Aleksandra
  2. Biłowicka Marta
  3. Miros Sylwia

Kl. III D

  1. Bochnacka Natalia – najlepszy wynik w szkole (specjalny dyplom)/ 7 miejsce w woj. Świętokrzyskim i 29 w Polsce.
  2. Korba Monika
  3. Kanak Aleksandra

 

IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych w Nowinach

  1. Salwa Daniel – 1 miejsce / dyplom nagroda
  2. Sobieraj Olga – 4 miejsce/ dyplom i wyróżnienie
  3. Zielińska Natalia

 

III Szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Kl. I D

  1. Zielińska Natalia – 1 miejsce, nagroda
  2. Kozłowska Weronika
  3. Ziopaja Małgorzata

Kl. II D

  1. Oset Grzegorz – 2 miejsce
  2. Szlufik Paweł
  3. Iwan Konrad

 

XIII Konkurs Literacki „O Pióro Stefana” – wyróżnienie, Natasza Hajduk klasa III b, opiekun p. Dariusz Kajdan

 

Świętokrzyski Turniej Językowy – Piasta Aleksandra i Pośpiech Karolina (3b)

 

VI Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki pod hasłem „Szlachetne zdrowie…” – Skorek Karol (2d) – III miejsce

 

„Miejska gra filmowa” – projekt  – II ETAP: Buksiński Wojciech, Pawlusek Andrzej, Smorąg Jakub, Kasperek Sebastian (2c)

Szkolny konkurs ortograficzny – II ETAP: Korba Monika (3d), Zdziech Małgorzata (2b)

 

Wewnątrzszkolny konkurs dla miłośników czteroksięgu Stephenie Meyer „Zmierzch”

  1. Kępa Izabela (2b)
  2. Kozłowska Weronika (1d)
  3. Dudek Katarzyna (3e)

 

Konkurs „Ekologia, my i region, w którym żyjemy” -IV miejsce, opiekun p.Małgorzata Orzechowska

 

Konkurs na rewers monety Polski w UE – Kacper Gajewski-I miejsce, p.Małgorzata Orzechowska

 

Konkurs literacki z okazji roku korczakowskiego – Patrycja Grudziecka-wyróżnienie, opiekun p.Dariusz Kajdan

 

Meditest (konkurs ogólnopolski) – 20.miejsce w Polsce, opiekun p.Małgorzata Orzechowska

 

Wewnątrzszkolny konkurs z języka polskiego dla klas pierwszych

  1. Patyńska Aleksangra (1c)
  2. Kubicka Angelika (1b)
  3. Pacyga Aleksandra (1d)

Wewnątrzszkolny konkurs z języka polskiego dla klas drugich

  1. Strączyńska Aleksandra (2d)
  2. Lasocki Karol i Telka Łukasz(2a)
  3. Miros Sylwia (2d)

 

„Ekologia, my i region w którym żyjemy”wojewódzki konkurs ekologiczny

  1. Gajewski Kacper – IV miejsce
  2. Nowak Paweł – IV miejsce
  3. Bulski Jakub – IV miejsce
  4. Siwek Kacper – IV miejsce
  5. Dubik Małgorzata – wyróżnienie
  6. Dubik Agata – wyróżnienie
  7. Dolistowska Olga – wyróżnienie
  8. Mazur Klaudia – wyróżnienie

 

Ogólnopolski konkurs „Eko-test”

  1. Bodzioch Kinga
  2. Czechowski Michał
  3. Szulczyk Magdalena

 

Międzyszkolny konkurs wiedzy zoologicznej „ Zostań doktorem Dolittle”

  1. Kardasińska Dagmara (3e)
  2. Dudek Katarzyna (3e)
  3. Kupisz Radosław (3e)

 

Wewnątrzszkolny konkurs przyrodniczy dla klas pierwszych

  1. Salwa Daniel (1d)
  2. Kubicka Angelika (1b)
  3. Piekarski Mateusz (1d)

 

Wewnątrzszkolny konkurs przyrodniczy dla klas drugich

  1. Borowiec Paweł (2b)
  2. Pawlusek Andrzej (2c)
  3. Strączyńska Aleksandra (2d)

 

Konkurs historyczny dla klas pierwszych

  1. Kozłowska Weronika (1d)
  2. Patyńska Magda (1c)
  3. Gaweł Szymon (1a)

 

Konkurs historyczny dla klas drugich

  1. Miros Sylwia (2d)
  2. Cichy Natalia i Andrzej Pawlusek (2c)
  3. Oset Grzegorz i Iwan Konrad (2d)

 

„Surfuję, szanuję” – konkurs wojewódzki organizowany przez SODMiDN oraz Wyższą Szkołę Ekonomii i Prawa

Ambrolewicz Dominika (2b) – wyróżnienie

 

„Ilustracja do ulubionej książki”

  1. Czechowska Monika (3b) – I miejsce
  2. Kubicka Angelika (1b) – I miejsce
  3. Raczkiewicz Agnieszka (2c) – II miejsce
  4. Grabka Wiktoria (1b) – III miejsce

 

„Pałac – perła w przestrzeni” – wojewódzki konkurs fotograficzny

Olewińska Weronika (3d) – wyróżnienie


„Wielkanocna palemka” – konkurs miejski

Sznyrowska Malwina (3d) – wyróżnienie


„Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”- konkurs wojewódzki

  1. Sznyrowska Malwina (3d)
  2. Dolistowska Olga (3a)
  3. Żesławska Marta (3a)
  4. Czechowski Michał (3a)

 

„Woda w pejzażu miejskim” – konkurs miejski

  1. Dolistowska Olga (3a)
  2. Żesławska Marta (3a)

 

Konkurs na prezentację multimedialną o życiu i twórczości Stanisława Moniuszki – konkurs wewnątrzszkolny

  1. Koza Natalia(2f) – I miejsce
  2. Sitek Klaudia (2f) – I miejsce
  3. Gaweł Szymon (1a) – II miejsce
  4. Stąpor Karol (2a) – wyróżnienie
  5. Porzucek Aleksandra (3a) – wyróżnienie
  6. Niestuj Olga (3a) – wyróżnienie
  7. Kasperek Sebastian (2c) – wyróżnienie
  8. Rozmus Aleksandra (3b) – wyróżnienie
  9. Kamizela Szymon (3b) – wyróżnienie
  10. Mazur Marcel (3b) – wyróżnienie

 

Parki narodowe Polski
Milena Radek-I miejsce
Wojciech Starościak-II miejsce
Karolina Pośpiech- III miejsce

 

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas drugich:

I miejsce: ex aequo Małgorzata Zdziech, 2b (opiekun: p. Marcin Mrówczyński) i Jakub Smorąg, 2c (opiekun: p. Ewa Sadkowska)

II miejsce: ex aequo Bartosz Biskup, 2b (opiekun: p. Marcin Mrówczyński) i Karol Lasocki, 2a (opiekun: p. Marcin Mrówczyński)

III miejsce: Agnieszka Raczkiewicz, 2c (opiekun: p. Ewa Sadkowska)

 

Konkurs muzyczny „Let’s Translate It”:

I miejsce: Justyna Toporkiewicz, 3b (opiekun: p.Marcin Mrówczyński)

II miejsce: Anna Nowak, 3b (opiekun: p.Marcin Mrówczyński)

III miejsce: Łukasz Łapiński, 3b (opiekun: p.Jacek Kamizela)

IV miejsce: Bartłomiej Jędras, 2b (opiekun: p.Marcin Mrówczyński)

 

Wewnątrzszkolny konkurs matematyczny dla klas pierwszych

  1. Biś Karolina (1b)
  2. Zielińska Urszula (1b)
  3. Kubicka Aleksandra (1b)

 

Wewnątrzszkolny konkurs matematyczny dla klas drugich

  1. Borowiec Paweł (2b)
  2. Płoński Michał (2b)
  3. Wodecki Piotr (2b)

 

„Moja rada na odpada”

  1. Ambrolewicz Dominika (2b)
  2. Zielińska Urszula (1b)
  3. Sznyrowska Malwina (3d)

 

„Las w zimie „ – konkurs ogólnopolski

  1. Cedro Piotr – wyróżnienie
  2. Bocheniec Aleksandra (2b)
  3. Szulczyk Martyna (3f)

 

„Śmieciosztuka” – konkurs wewnątrzszkolny

  1. Dolistowska Olga (3a) – wyróżnienie
  2. Żesławska Marta (3a)
  3. Sznyrowska Malwina (3d)

 

„Świętokrzyskie owady”- konkurs wewnątrzszkolny

  1. Kołcz Krzysztof (3e) – wyróżnienie
  2. Matysek Filip (3e) – wyróżnienie
  3. Ambrolewicz Dominika (2b)

 

Sportowe sukcesy uczniów:

Zawody organizowane przez Szkolny Związek Sportowy

  1. Mistrzostwa Kielc w piłce ręcznej chłopców – I miejsce
  2. Mistrzostwa Kielc w piłce ręcznej dziewcząt – IV miejsce
  3. Mistrzostwa Kielc w piłce nożnej dziewcząt – V miejsce
  4. Mistrzostwa Kielc w piłce nożnej chłopców – II miejsce
  5. Mistrzostwa Kielc w piłce siatkowej  chłopców – VI miejsce
  6. Mistrzostwa Kielc w koszykówce  dziewcząt – VI miejsce
  7. Mistrzostwa Kielc w piłce siatkowej dziewcząt – II miejsce
  8. Półfinał wojewódzki w piłce siatkowej dziewcząt – II miejsce
  9. Półfinał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców – I miejsce
  10. Finał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców – V miejsce
  11. Indywidualne zawody lekkoatletyczne o  Mistrzostwo Kielc dziewcząt i chłopców
    II miejsce- 2
    III miejsce-  2
  12. Mistrzostwa Kiec klas I w piłce ręcznej chłopców – I miejsce
  13. Mistrzostwa Kielc klas I w piłce ręcznej dziewcząt – II miejsce
  14. Mistrzostwa Kielce klas I w piłce nożnej dziewcząt – I miejsce
  15. Mistrzostwa Kielc klas I w piłce siatkowej

Zawody organizowane przez X LO im. Józefa Wybickiego o Puchar Dyrektora

  1. VI Wiosenny Turniej w piłce siatkowej dziewcząt – V miejsce
  2. VI Wiosenny Turniej w piłce siatkowej chłopców – V miejsce
  3. VI Wiosenny Turniej w piłce nożnej dziewcząt – IV miejsce
  4. VI Wiosenny Turniej w piłce nożnej chłopców – I miejsce
  5. VI Wiosenny Turniej w piłce ręcznej chłopców – I miejsce

Turniej Coca- Cola Cup w piłce nożnej chłopców          

I Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Kopernika I miejsce

Bieg Integracyjny

Turniej Piłki Nożnej dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Promniku – V miejsce

Zawody Kolarskie o Puchar Prezesa Świętokrzyskiego Związku Kolarskiego – I miejsce

Udział drużyn piłki ręcznej Gimnazjum nr 7 w turniejach:

  1. Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej „Lajkonik Cup” – IV miejsce
  2. Turniej Piłki Ręcznej w Zabrzu
  3. Międzynarodowy turniej Piłki Ręcznej w   Ułan – Majorat- II miejsce

Udział uczniów klas sportowych Gimnazjum Nr 7 w lidze wojewódzkiej piłki ręcznej juniorów  młodszych i młodzików org. przez ŚZPR.

I miejsce – liga młodzików

I miejsce w półfinale Mistrzostw Polski w Zamościu – awans i udział drużyny w Finale Mistrzostw Polski młodzików w Mrzeżynie

I miejsce- liga Juniorów – awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski juniorów młodszych

 

Rok szkolny 2008/2009

VI Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Finaliści: Ada Kopeć kl. III g – opiekun p. Izabela Jamka
Alina Perusińska kl.III g – opiekun p Izabela Jamka
Izabela Bieniaszewska kl. III h – opiekun p. Joanna Śliwińska

 

VII Konkurs Języka Angielskiego

Finaliści: Izabela Bieniaszewska kl. III h – opiekun p. Dagmara Mularczyk
Aleksander Hamera kl. III j – opiekun p. Renata Antos

 

VII Konkurs Fizyczny

Laureaci: Dawid Kubicki klasa III h – opiekun p. Bożena Przeździk
Marcin Czarnecki klasa III d – opiekun p. Anna Chmura
Finaliści: Wojciech Ćwiek klasa III b – opiekun p. Anna Chmura
Ewelina Gulas klasa III g – opiekun p. Bożena Przeździk

 

VI Konkurs Matematyczny

Laureaci: Dawid Kubicki klasa III – opiekun p. Grażyna Miśkiewicz
Wojciech Ćwiek klasa III – opiekun p. Grażyna Miśkiewicz