XIV Międzyświetlicowy Konkurs Literacki w SP. nr 11 -pt. „Mały Pisarz”

18 grudnia w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 11 im. Bohaterów Warszawy w Kielcach odbyło się podsumowanie XIV Międzyświetlicowego Konkursu Literackiego pt. „Mały Pisarz”. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III uczęszczających do świetlicy szkolnej. Uczestnicy w ramach konkursu mogli zaprezentować swoje zdolności literackie. Naszą świetlicę reprezentowały dwie uczennice: Lena Olszewska – kl. III a i Jagoda Michta– kl. III b.

Wyniki konkursu „Mały Pisarz”:

• I miejsce – Lena Olszewska kl. III a – opowiadanie pt. „Zaczarowany ołówek”
  • III miejsce – Jagoda Michta kl. III b –  opowiadanie pt. „Moja przygoda w bajkowym świecie”

Twórczość małych pisarek została uwieczniona w zbiorze opowiadań wydanym przez Szkołę Podstawową Integracyjną nr 11 im. Bohaterów Warszawy w Kielcach. Uczennice otrzymały również wiele ciekawych nagród rzeczowych oraz dyplomy.

Laureatkom konkursu serdecznie gratulujemy zaszczytnego miejsca na podium i życzymy dalszych sukcesów literackich.