ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY – WIELKANOCNY BARANEK- WYNIKI

Konkurs skierowany był do uczniów klas I uczęszczających do naszej świetlicy szkolnej. Zadanie uczestników polegało na własnoręcznym wykonaniu pracy plastycznej w formie przestrzennej tj. baranka wielkanocnego z dowolnych materiałów (np. masy solnej, modeliny, surowców wtórnych itp.). Wykonane prace należało dostarczyć do świetlicy, termin do 22 marca 2021r.

Jury oceniając prace plastyczne brało pod uwagę: estetykę wykonania, kreatywność oraz pomysłowość autora 😊 Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 24 marca 2021 r. Komisja konkursowa miała jak zawsze twardy orzech do zgryzienia. Spośród przyniesionych prac plastycznych jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce – Joanna Skóra kl. I A

II miejsce –  Róża Kaczmarska kl. I B oraz Laura Bugajska kl. II E (uczestniczka z poprzedniego roku, konkurs nie został wtedy rozstrzygnięty z powodu pandemii)

III miejsce – Paweł Karyś kl. I A i Oliver Kowalski kl. I A

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Dyplomy i nagrody wręczymy po zakończeniu nauki zdalnej.

Prace konkursowe zostały wyeksponowane w naszej szkole, a następnie zostaną przekazane dla pacjentów hospicjum Caritas Diecezji Kieleckiej.