Świetlicowy Konkurs Plastyczny pt. „Świąteczny Aniołek”

22 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie Świetlicowego Konkursu Plastycznego – „Świąteczny Aniołek”. Konkurs  adresowany był do uczniów klas 0-III uczęszczających do naszej świetlicy szkolnej.

Celem podjętych działań było:

• pielęgnowanie tradycji związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia,
  • rozwijanie zdolności manualnych,
  • promowanie młodych talentów plastycznych.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było zgłoszenie pracy plastycznej w formie przestrzennej tj. aniołka z dowolnych materiałów (np. masy solnej, modeliny, gliny, wełny, ciasta, papieru, styropianu itp.).

Jury oceniając prace plastyczne brało pod uwagę: estetykę wykonania, kreatywność oraz pomysłowość autora. Komisja konkursowa miała jak zawsze twardy orzech do zgryzienia. Po burzliwej naradzie wyłoniono zwycięzców.

Wyniki konkursu:

• I miejsce – Aleksander Bandura – kl. 2e, Julia Mazur – kl. 0, Oskar Cichoński  – kl. 1a, Kalina Aderek – kl. 3a
  • II miejsce – Ada Witkowska – kl. 1d, Natalia Zaręba– kl. 3b, Oliwia Cielontkowska – kl. 1a, Hanna Waldon – kl. 2b
  • III miejsce – Kinga Kłos – kl. 1d, Zofia Lato – kl. 1e,  Zofia Pyszno– kl. 1d

Wyróżnienie:

• Milena Rozborska – kl. 1a, Damian Płatek– kl. 1e, Magdalena Kudła– kl. 3d, Karolina Chołuj – kl. 1a, Amelia Komorowicz – kl. 3b, Maja Zawadzka – kl. 2b, Kacper Oszczepalski – kl. 0

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki od organizatorek konkursu: Anny Zelek oraz Marzanny Wrzecionek. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.