Świetlicowy Konkurs Plastyczno – Techniczny pt. „Zwierzaki – cudaki, zabawki z recyklingu”

18 marca 2024r. odbyło się rozstrzygnięcie Świetlicowego Konkursu Plastyczno – Technicznego pt. „Zwierzaki – cudaki, zabawki z recyklingu”. Konkurs adresowany był do uczniów klas 1- 3 uczęszczających do naszej świetlicy szkolnej. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie zabawki z wykorzystaniem surowców wtórnych. Jego uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością. Wszystkie prace zrobiły ogromne wrażenie na jurorach. Wpłynęło ponad 40 prac, a wyłonienie laureatów było nie lada wyzwaniem.

Laureaci konkursu:

I miejsce:

• Olszewska Lena 3a
  • Zawadzka Maja 2b

• Kuźdub Lena 3a
  • Brzeziński Dawid 2d

• Witkowska Ada 1d
  • Turek Blanka 1d
  • Białczak Borys 2d

Od organizatorek konkursu Pani Ewy Pałki Łebek i Darii Lelas – zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział,  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!