Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada w świetlicy szkolnej  obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji podczas zajęć rozmawialiśmy o życzliwości, dobrych manierach, postawach koleżeńskich oraz poprawnym zachowaniu w szkole. Dzieci z wielkim zainteresowaniem poznały również historię tego święta.
Przez cały tydzień w naszej świetlicy stała Skrzynka Życzliwości i Pozdrowień. Świetliczanki wrzucały do niej listy z miłymi słowami, kartki z życzeniami, które zostały rozdane adresatom – uczniom i nauczycielom naszej szkoły.
Kochani pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie!!
Podjęte działania miały na celu stworzenie w grupie rówieśniczej atmosfery bezpieczeństwa, akceptacji i życzliwości w stosunku do kolegów i koleżanek.