Światowy Dzień Tolerancji

W dniu 16 listopada na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Tolerancji. Dlatego z tej okazji w naszej świetlicy zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne.

Na zaproszenie pani M. Iwan i K. Kaczor swoją obecnością zaszczyciła uczniów Pani Elwira Borkowska – pedagog szkolny. Dzieci zapoznały się z definicją słowa tolerancja. Pod kierunkiem pani pedagog, na podstawie wiersza, uczniowie stworzyli tzw. „Wyspę tolerancji” – podając propozycję „zachowań tolerancyjnych”. Świetliczaki uświadomiły sobie, że każdy człowiek posiada inną osobowość, a poszanowanie, akceptacja poglądów, wierzeń i upodobań różniących się od naszych, pozwoli wszystkim żyć w zgodzie.

Serdecznie dziękujemy Pani Pedagog za przybycie i przeprowadzenie wartościowych zajęć!!!!