Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA DLA BABCI I DZIADKA”

Konkurs skierowany był do uczniów uczęszczających do naszej świetlicy szkolnej. Zadanie uczestników polegało na własnoręcznym wykonaniu kartki dla Babci i Dziadka.  Technika wykonania dowolna (format A-5). Gotową kartkę należało dostarczyć do świetlicy szkolnej – termin do 17 stycznia.

Jury oceniając kartki brało pod uwagę estetykę wykonania, kreatywność i pomysłowość autora. Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia. Spośród zebranych kartek jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce – Hania Waldon – kl. I b

II miejsce – Liliana Kozakowska – kl. II a

III miejsce – Weronika Gwóźdź – kl. III a

Organizatorki konkursu Pani Katarzyna Kaczor oraz  Pani Magdalena Iwan z przyjemnością wręczyły dyplomy i upominki laureatom. Wszystkim małym artystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!