Międzyszkolny Konkurs Recytatorsko-Plastyczny w SP nr 28 „POLSKA – MOJA OJCZYZNA”

W dniu 25  listopada 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 28 im. Żołnierzy pp „Czwartaków” odbył się  V  Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorsko-Plastyczny „POLSKA – MOJA OJCZYZNA”. Celem konkursu było:

• zainteresowanie uczniów wartościami patriotycznymi,
  • przynależnością do swojej kultury,
  • doskonaleniem umiejętności recytatorskich oraz plastycznych.

Zadaniem każdego uczestnika konkursu była recytacja wiersza o tematyce patriotycznej oraz wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do wybranego wiersza. Naszą świetlicę reprezentowała uczennica Liliana Plech z klasy III c. Dziewczynka podczas konkursu recytowała wiersz Marii Konopnickiej pt. „Ojczyzna moja”, oraz wykonała piękną pracę plastyczną. Liliana za udział w konkursie otrzymała książkę i dyplom. Serdecznie gratulujemy!

Zdolna uczennica została przygotowana przez Panią Kingę Tomaszewską oraz Annę Zelek.