Międzyszkolny Konkurs Recytatorsko-Plastyczny w SP nr 28 „POLSKA – MOJA OJCZYZNA”

W dniu 15 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 28 im. Żołnierzy 4 pp „Czwartaków” odbył się  I I Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorsko-Plastyczny „POLSKA – MOJA OJCZYZNA”

Zadaniem każdego uczestnika konkursu była recytacja wiersza o tematyce patriotycznej oraz wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do prezentowanego wiersza. Naszą świetlicę reprezentował Maciej Tarnowski -uczeń klasy III c. Chłopiec podczas konkursu recytował wiersz „Tu wszędzie Polska” Tadeusza Kubiaka oraz wykonał piękną pracę plastyczną. Maciek  za recytację otrzymał wyróżnienie, dyplom, medal oraz upominki . Serdecznie gratulujemy! Uczeń został przygotowany przez Panią Magdalę Osterczy.