Międzyświetlicowy konkurs recytatorsko – plastyczny on – line pt.: „POLSKA – MOJA OJCZYZNA” w SP nr 28

W Szkole Podstawowej nr 28 im. Żołnierzy 4 pp „Czwartaków” odbył się Międzyświetlicowy konkurs recytatorsko – plastyczny on – line pt.: „POLSKA – MOJA OJCZYZNA” dla klas I- III. Miał on na celu: zainteresowanie uczniów wartościami patriotycznymi, przynależnością do swojej kultury, doskonaleniem umiejętności recytatorskich oraz plastycznych.

Przedmiotem konkursu była recytacja wiersza o tematyce patriotycznej oraz jego interpretacja plastyczna. Warunkiem udziału w konkursie było zarejestrowanie prezentacji dziecka poprzez zapis obrazu i dźwięku kamerą cyfrową (w telefonie) zgodnie ze zgłoszonym repertuarem, który został wykonany przez laureata oraz przesłanie drogą elektroniczną występu do 20.11.2020 r. do organizatorów.

Naszą świetlicę reprezentował Antoni Zelek -uczeń klasy II d. Chłopiec  recytował wiersz  Czesława Janczarskiego „Barwy ojczyste” oraz wykonał piękną pracę plastyczną. Antoś  za recytację i twórczość plastyczną otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych! Uczeń został przygotowany przez Panią: Annę Zelek oraz Kingę Tomaszewską.