Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt. „MASKA KARNAWAŁOWA”

W dniu 8 marca 2024r. w Świetlicy Szkoły Podstawowej nr 28 im. Żołnierzy 4 PP „Czwartaków” w Kielcach, odbyło się rozstrzygnięcie Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego pt.: „MASKA KARNAWAŁOWA. Naszą świetlicę reprezentowała uczennica  kl. II B-  Hanna Waldon.

Zadaniem uczestnika konkursu było samodzielne wykonanie maski karnawałowej z papieru. Maska miała być dowolnie pomalowana i ozdobiona według upodobań ucznia. Hania  wykonała piękną maskę karnawałową. Praca bardzo spodobała się organizatorom konkursu. Nasza uczennica zajęła zaszczytne I miejsce. Hani serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!!

Opiekę na uzdolnioną uczennicą sprawowały Panie Magdalena Iwan oraz Katarzyna Kaczor.