Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno – Techniczny „Ekologiczna Marzanna”

W dniu 21 marca w Szkole Podstawowej nr 5 im. Stefana Artwińskiego w Kielcach, odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Międzyświetlicowego Konkurs Plastyczno – Technicznego „Ekologiczna Marzanna”. Konkurs był skierowany do uczniów klas I-III uczęszczających do świetlicy szkolnej. Zadaniem uczestników było wykonanie przestrzennej Marzanny, zrobionej głównie z odpadów nadających się do recyklingu tzw. surowców wtórnych. Naszą świetlicę reprezentowali uczniowie  z klasy 2c. Najmłodsi wspaniale poradzili sobie z wykonaniem zadania i zdobyli wyróżnienie!!!

Opiekę nad zdolnymi dziećmi  sprawowały panie: Aleksandra Bogucka, Ewa Pałka – Łebek oraz  Magdalena Osterczy. Najmłodszym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.