Międzyświetlicowy Konkurs Literacki w SP. nr 11 – „Mały Pisarz”

18 stycznia w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 11 im. Bohaterów Warszawy w Kielcach odbyło się podsumowanie XIII Międzyświetlicowego Konkursu Literackiego „Mały Pisarz”. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III uczęszczających do świetlicy szkolnej. Uczestnicy w ramach konkursu mogli zaprezentować swoje zdolności literackie. Naszą świetlicę reprezentowali uczniowie: Krzysztof Znamirowski – kl. III b i Karolina Gajda – kl. II c. Wysiłek naszych podopiecznych został doceniony przez jury:

• II miejsce – Krzysztof Znamirowski – kl. III b– opowiadanie pt. „W poszukiwaniu zaginionego dinozaura” (przygotowanie Pani Kinga Tomaszewska i Pani Anna Zelek)
  • II miejsce – Karolina Gajda – kl. II c – wiersz pt. „Proszę, przepraszam, dziękuję”  czyli savoir – vivre w szkole, w domu, na podwórku (przygotowanie Pani Dorota Mostowska i Pani Katarzyna Kaczor)

Twórczość najmłodszych została uwieczniona w zbiorze wierszy wydanym przez Szkołę Podstawową Integracyjną nr 11 im. Bohaterów Warszawy w Kielcach. Uczniowie otrzymali również wiele ciekawych nagród rzeczowych oraz dyplomy.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy zaszczytnego II miejsca i życzymy dalszych sukcesów literackich.