Międzyświetlicowy Konkurs Literacki w SP nr 11 – „Mały Pisarz”

W marcu 2021 r. w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 11 im. Bohaterów Warszawy w Kielcach odbyło się podsumowanie XI  Międzyświetlicowego Konkursu Literackiego „Mały Pisarz”. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III uczęszczających do świetlicy szkolnej. Uczestnicy w ramach konkursu mogli zaprezentować swoje zdolności literackie. Naszą świetlicę reprezentowały uczennice: Michalina Kołda – kl II D i Zuzanna Olbratowska – kl II E. Opiekę nad uczennicami sprawowały Panie: Dorota Mostowska, Katarzyna Kaczor, Anna Zelek oraz Kinga Tomaszewska. Wysiłek naszych podopiecznych został doceniony przez jury:

• Michalina Kołda i Zuzanna Olbratowska zajęły III miejsce – temat opowiadania:  „Cztery pory roku”.

Twórczość najmłodszych została uwieczniona w zbiorze wierszy wydanym przez Szkołę podstawową Integracyjną nr 11 im. Bohaterów Warszawy w Kielcach, uczennice otrzymały również wiele ciekawych nagród rzeczowych oraz dyplomy.

Laureatkom konkursu serdecznie gratulujemy zaszczytnego III miejsca i życzymy dalszych sukcesów literackich.