„Cała Polska Maluje Giga Laurkę dla Strażników Lasów”  #straznicylasow

Już po raz trzeci świetliczaki z naszej szkoły, wzięły udział w ogólnopolskiej akcji pt. „ Cała Polska Maluje Giga Laurkę dla Strażników Lasów”. Pod czujnym okiem Pani Darii Lelas i Ewy Pałki – Łebek ” dzieci z kl. 0 oraz 1a malowały piękne laurki dla Strażaków i Leśników. Prace plastyczne trafiły na wielką interaktywną wystawę z której powstała największa na świecie laurka. Giga laurka dotarła do Strażaków i Leśników z całej Polski. W ten piękny sposób dzieci podziękowały Strażakom i Leśnikom, że chronią nasze lasy przed pożarami.

#straznicylasow

Podjęte działania miały na celu edukowanie dzieci na temat ochrony lasów przed coraz częściej występującymi pożarami.

Akcja została przeprowadzona w ramach działalności koła ekologicznego, które prowadzą Panie Daria Lelas i Ewa Pałka-Łebek.