Konkurs na Najpiękniej ubrane Świąteczne Drzewko

19 grudnia uczniowie naszej szkoły, pod opieką wychowawców świetlicy Pani Darii Lelas oraz Kingi Tomaszewskiej, wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta na „Najpiękniej Ubrane Świąteczne Drzewko”. Zadanie uczestników polegało na ubraniu choinki wcześniej wykonanymi ozdobami. Dzieci przywiozły ze sobą na Rynek dobry humor oraz mnóstwo pięknych ozdób świątecznych. Udekorowaliśmy naszą choineczkę w zaprzęg św. Mikołaja i moc prezentów w formie wesołych zabawek choinkowych. Na koniec drzewko okręciliśmy łańcuchem z białych śnieżynek. Ubraliśmy naszą choineczkę jak najpiękniej potrafiliśmy. Za udział w konkursie, każde dziecko otrzymało symboliczny prezent.

Dziękujemy dzieciom, że chętnie wzięły udział w tym wydarzeniu, gdzie mogliśmy godnie reprezentować naszą szkołę w środowisku lokalnym.