Ekoedukator w naszej świetlicy

W dniu 21 listopada 2023 roku świetlicę szkolną odwiedził Ekoedukator pan Dariusz Knapp, który przywitał nas słowami „Dasz Bór”. Mieliśmy możliwość wysłuchania niezwykle interesującego wykładu edukacyjnego na temat mieszkańców naszych lasów i pól.

Pan Dariusz przyniósł wiele oryginalnych eksponatów przyrodniczych, które były bardzo atrakcyjne dla uczniów. Odtwarzał odgłosy zwierząt leśnych, które dzieci odgadywały. Spotkanie zakończył konkurs dla uczniów, nagrody dla najlepszych, słodki poczęstunek oraz zdjęcia w fotobudce.

Zajęcia odbywały się w ramach działalności koła ekologicznego, które prowadzą Panie Daria Lelas i Ewa Pałka-Łebek. Dziękujemy Panu Dariuszowi za duży wkład w kształtowanie wrażliwości ekologicznej naszych uczniów.