#dobrybopolski#dobryboświętokrzyski

W dniu 27 kwietnia 2020r. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego ogłosił konkurs „#dobrybopolski#dobryboświętokrzyski”, który był skierowany do dzieci i młodzieży. Wydarzenie objęła patronatem honorowym Poseł na Sejm RP oraz wiceminister sportu Pani Anna Krupka.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej prezentującej wybrany produkt z regionu świętokrzyskiego oraz udokumentowanie za pomocą zdjęć trzech etapów jej wykonania. Fotografie prac należało opublikować na profilu społecznościowym Facebook (w przypadku osoby poniżej 13 roku życia na profilu rodzica).

Wyzwanie podjęła uczennica naszej szkoły Maja Wolak. Wykonała piękną pracę plastyczną Zamku w Chęcinach. Rysunek zamku wypełniła aromatycznymi ziołami, przyprawami i nasionami.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się we wrześniu 2020r. Praca Mai została doceniona, uczennica zdobyła zaszczytne wyróżnienie oraz wiele ciekawych nagród rzeczowych. Bardzo dziękujemy Mai i jej mamie za trud i zaangażowanie. Uczennicy życzymy wiele dalszych sukcesów artystycznych.