BAL KARNAWAŁOWY W ŚWIETLICY

W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się.

autor: Zbigniew Dmitroca

Zgodnie z tradycją… ” W karnawale, w karnawale… wielkie bale”, tak więc i w naszej świetlicy, odbył się bal karnawałowy. Wszyscy chętni uczniowie, uczęszczający do świetlicy wzięli udział w zabawie karnawałowej, która odbyła się 8.02.2022r.

Różnorodność propozycji tańców oraz zabaw sprawiła, że wychowawcom udało się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę. Podczas balu odbył się również konkurs pt. „Najpiękniejszy strój karnawałowy i aktywny udział w zabawie”.  Wychowawcy z wielkim zainteresowaniem obserwowali prezentację strojów dzieci oraz zaangażowanie podczas zabawy karnawałowej, by wyłonić zwycięzców w konkursie. Po burzliwej naradzie jury ogłosiło wyniki konkursu:

• kategoria najpiękniejszy strój karnawałowy – Oliwia Jędrzejowska z klasy 1 b,
  • kategoria aktywny udział w zabawie karnawałowej – Michał Kożuchowski z klasy 2 c.

Organizatorki konkursu Panie: K. Tomaszewska, A. Zelek, M. Osterczy wręczyły zwycięzcom dyplomy i nagrody.

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy, za aktywny udział w balu karnawałowym oraz piękne zaprezentowanie swoich strojów.