4a najlepsza w turnieju Niepodległościowym

11 listopada uczniowie klasy 4 a wygrali XV turniej z okazji św. Niepodległości w Konstyntanowie Łódzkim.
W grupie kolejno wygrali z UKS Włocławek 15:8, Ostrowią Ostrów Wielkopolski 18:0 i SP 23 Płock 12:7.
W półfinale nasi uczniowie okazali się lepsi od zawodników Startu Konin wygrywając 6:2 i w wielkim finale po emocjonującym meczu pokonali rówieśników z Wilanowi Warszawa 9:8.

Królem strzelców turnieju został nasz zawodnik Filip Kojac, a najlepszym zawodnikiem zespołu okazał się Kacper Sęk.
Zwycięski skład: Sęk Kacper, Kojac Filip, Pieczarka Antoni, Pałyga Jan, Polański Jakub, Polański Maciej, Kosek Patryk, Nowotniak Mikołaj, Maroszek Borys, Wolak Oliwier, Michalczyk Tomasz, Sadza Dominik i Detka Katarzyna.
Trener: Paweł Grecak.