XIX Dni Języków Obcych

24 listopada uczniowie klasy 5a – Olaf Bębenek i Amelia Gajda wraz z nauczycielem języka angielskiego p. Justyną Stochmal uczestniczyli w XIX Dniach Języków Obcych w Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach. Warsztaty odbywały się jednocześnie dla uczniów i dla nauczycieli. Podczas spotkania uczniowie rozwiązywali quizy kulturowe, uczestniczyli w zajęciach z native speaker’em oraz spróbowali swoich sił w storytelling’u.

W tym samym czasie nauczyciele wzięli udział w panelu warsztatowym przygotowanym specjalnie dla nich. Pogłębiali swoją wiedzę na temat nowatorskich metod nauczania języków obcych oraz jak wykorzystać elementy krytycznego myślenia w celu rozwijania różnych umiejętności językowych.

W przerwie między zajęciami na wszystkich uczestników czekały kawa, herbata oraz ciasto, a na zakończenie drobne upominki😊