Wycieczka do Wioski Świętego Mikołaja w Bałtowie

20 grudnia uczniowie klas 1c oraz 2a odwiedzili Wioskę Świętego Mikołaja w Bałtowie. Dzieci pod opieką przewodnika zwiedziły Muzeum z epoki lodowcowejBajkową Krainę Lodu oraz Wioskę Świętego Mikołaja. W każdym miejscu czekało na nich wiele atrakcji. Były to m.in. seans w kinie, warsztaty dekorowania pierników czy przejażdżka na Karuzeli Wiedeńskiej.

Najwięcej emocji wywołała wizyta w chacie Świętego Mikołaja gdzie uczniowie mieli okazję poznać poczciwego staruszka i przyjąć od niego drobne upominki. Uciechy było wiele… Następnie pomocnicy Świętego Mikołaja- elfy zaprosiły dzieci do zabaw tanecznych.  Na sam koniec uczestnicy zwiedzili szopkę z żywymi zwierzętami. Pobyt w Wiosce św. Mikołaja dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń!