Wycieczka do Wieliczki

Dnia 22 maja klasy 4a i 4c udały się na wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce. Poza zwiedzeniem podziemnej trasy „Szlakiem Legend” uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez tajemniczego Skarbnika… Zajęcia miały na celu przybliżenie odległej i fascynującej historii Polski, dawnych władców i legendy związanej z powstaniem słynnej kopalni. Uczniowie zmierzyli się w boju wymagającym współpracy i uważności.

Potem udali się na pyszny obiad w tym klimatycznym, podziemnym miejscu.

Kolejną z atrakcji było odwiedzenie krakowskiego Parku Wodnego, w którym mogli szaleć na różnego rodzaju atrakcjach, takich jak: zjeżdżalnie, boiska do gry w siatkówkę wodną, wiry, jacuzzi, tory z przeszkodami. Zgodnie stwierdzili, że mogliby tam zostać😉 Zmęczeni świetną zabawą i we wspaniałych humorach wrócili do domów z nadzieją na następne takie wycieczki.