Wieczór Talentów w klasie IV E

„ Ludzie nie dlatego przestają się bawić, bo się starzeją. Lecz starzeją się, bo przestają się bawić.” Mark Twain

Uczniowie i rodzice klasy IV e w listopadowy, jesienny wieczór 24 listopada udowodnili że potrafią się bawić. Mimo panującego na zewnątrz chłodu uczestnikom towarzyszyła ciepła i przyjazna atmosfera. Utalentowani artystycznie uczniowie i rodzice naszej klasy zaprezentowali swoje umiejętności w kategoriach: taniec, śpiew, gra na instrumencie, pokaz sprawności oraz twórczość własna. Obecni na uroczystości rodzice i rodzeństwo żywo reagowali na występy młodych artystów, podziwiając ich talent i odwagę sceniczną.

Atrakcją wieczoru były zabawy, przygotowane przez wychowawcę: Jaka to melodia, Jak oni śpiewają i quiz: Czy znasz swoją mamę? Dzięki rodzicom i talentowi jednej z uczennic nasza sala teatralna zamieniła się w kawiarenkę, kuszącą domowymi wypiekami.

Jestem przekonana, że dzieci i obecni na uroczystości goście bez trudu odczytali przesłanie naszego wieczoru, że warto rozwijać swoje talenty i dzielić się nimi.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nam towarzyszyć w tym ważnym wydarzeniu.