Warsztaty integracyjne!

Klasa 4c oraz grupa uczniów z Ukrainy wspólnie uczestniczyli w zajęciach integracyjnych, które miały na celu wzajemne poznanie i wzmocnienie relacji między uczniami.

Dzieci omawiały zasady panujące w naszej szkole podczas zajęć grupowych. Dla wszystkich było to duże wyzwanie, ponieważ podane  hasła trzeba było przetłumaczyć na język ukraiński i przeczytać tak aby nasi nowi koledzy jak najwięcej zrozumieli. Bardzo pomogli nam uczniowie  kl 4c Sasza i Maksym, którzy znają język ukraińscy. Na koniec zajęć wszyscy wykonali małą pracę plastyczną, która polegała na wypisaniu  pozytywnych myśli, dobrych i miłych rzeczy które lubią robić. Zajęcia przebiegały w sympatycznej i serdecznej atmosferze. Uczniowie pomagali sobie nawzajem i wspólnie uczyli nowych słówek. Mamy nadzieję, że nowi koledzy poczują się w naszej szkole dobrze i bezpiecznie.