Tydzień kariery w klasie 2b

Przez ostatni tydzień uczniowie z klasy 2b brali udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. W ramach licznych spotkań, zajęć i wyjść zapoznali się z wieloma zawodami.

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Rodziców, którzy wyrazili chęć przyjścia do naszej klasy, dzieci poznały zawody z najbliższego dla siebie rodzinnego otoczenia.

Na swoich zajęciach gościliśmy fizyków, fizjoterapetkę, trenerkę wspinaczki  sportowej, nauczyciela akademickiego oraz adwokata. Ponadto odwiedziliśmy pocztę i nadaliśmy kartki pocztowe do uczniów ze szkół z różnych regionów Polski oraz wykonaliśmy aparat- niezbędny sprzęt w pracy fotografa.

Serdeczne podziękowania dla Pana Stanisława Nowaka, Pani Estery Dory oraz Pana Jakuba Takosoglu za przygotowanie interesujących zajęć i doświadczeń dla dzieci oraz przybliżenie ścieżki kariery zawodowej. Czujemy ogromną wdzięczność za poświęcony dla Nas czas.

Zapraszamy wszystkich Rodziców do dzielenia się swoimi pasjami i zainteresowaniami z dziećmi. Chętnie Państwa ugościmy 🙂