Szkolne eliminacje do XVIII Międzyszkolnego Konkursu Recytatorsko-Plastycznego pod hasłem „CO SŁONKO WIDZIAŁO”

21 listopada 2017r. odbyły się szkolne eliminacje do XVIII Międzyszkolnego Konkursu Recytatorsko-Plastycznego pod hasłem „Co słonko widziało”. Celem konkursu jest przybliżenie dzieciom twórczości Marii Konopnickiej, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz zdolności artystycznych.

W szkolnych eliminacjach wzięło udział siedmioro uczniów z klas trzecich.  Uczestnicy recytowali wiersze oraz wykonali prace plastyczne do utworów Marii Konopnickiej.

Najlepiej zaprezentowały się Joanna Kwiecień kl.3b  i Martyna Skowronek  kl.3b. Dziewczynki będą reprezentowały szkołę w finale konkursu, który odbędzie się 30.11.2017r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Kielcach.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!