Rozstrzygnięcie ekologicznego konkursu wiedzy!

Dnia 22 kwietnia z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się ekologiczny konkurs wiedzy „Młody ekolog”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas trzecich i czwartych, których zadaniem było rozwiązanie testu dotyczącego ekologii,  ochrony środowiska, recyklingu oraz segregacji odpadów. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą znajomością zagadnień konkursowych.

Oto laureaci: I miejsce zajął Piotr Knap kl. 3DII miejsce zajęli Antoni Zelek kl.3D oraz Maja Wójcik kl. 4 CIII miejsce zajęła Aleksandra Tomal kl. 4 B. Jednym z zadań uczestników konkursu było wymyślenie hasła promującego Dzień Ziemi. Pomysłowość uczniów była ogromna, najciekawsze hasła publikujemy: ” Ziemia Ciebie potrzebuje, więc Dzień Ziemi dziś króluje.” Piotr Knap kl. 3D” Śmieci segregujesz, Ziemi nie psujesz.” Maja Wójcik kl. 4C”Dzień Ziemi jest ważny, bo jak dbamy o Ziemie, dbamy o siebie.” Aleksandra Tomal kl. 4 B” Wspierając Ziemię, ratujesz Siebie!” Aleksandra Janus kl. 4 B” Ziemi pomagamy, czystość środowiska zachowamy.” Karolina Kita kl. 3 E” Serce miej pomóc chciej.” Zuzanna Siudak kl. 4 C” Oszczędzaj wodę i prąd a czysty będzie ląd.”  Ada Cieślik kl. 3 B. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy! Organizatorki konkursu Agnieszka Rogóyska i Aleksandra Jas.