Rodzice dzieciom

Uczniowie z klasy 1b mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez rodziców. Nasze mamy przekazały dzieciom najważniejsze informacje na temat pracy na poczcie.

Pierwszaki zapoznali się z historią powstania poczty, pracą listonosza, kuriera oraz pracowników poczty. Poznali drogę, jaką musi pokonać list od nadawcy do adresata. Sami mogli się pobawić w adresowanie kopert, naklejanie znaczków i stempli.

Przy okazji poznali, kim jest nadawca i adresat oraz nauczyli się jak prawidłowo adresować kopertę. Mamusie były doskonale przygotowane do zajęć. Warsztaty dostarczyły dzieciom niesamowitych wrażeń. Serdecznie dziękujemy Pani Urszuli i Pani Izabeli za poświęcony czas i przekazanie dzieciom wiedzy na temat swojej pracy.