Rajd klasy 3c

Wtorek, 6 czerwca, był radosnym dniem dla uczniów klasy 3c, którzy uczestniczyli w jednodniowym rajdzie połączonym z grillem, piknikiem oraz zabawami sportowymi. Grupa śmiałków ochoczo wyruszyła spod szkoły. Podczas spaceru dzieci mogły nadrobić towarzyskie zaległości, swobodnie porozmawiać, a przy okazji podziwiać przyrodę. Marsz przebiegał w bardzo wesołej atmosferze – było dużo śmiechu, żartów oraz śpiewów.

Po pierwszej części marszu (6km) uczniowie wraz z opiekunami dotarli do niezwykle klimatycznego miejsca – Biesiada pod lasem. Tam mogli odpocząć, bawić się do woli oraz zjeść pyszne kiełbaski z grilla. Były też zabawy sportowe – czyli to co 3c lubi najbardziej! Po świetnie spędzonym czasie nastał czas na drugi etap rajdu (6km) i powrót do szkoły. Pod koniec marszu wszyscy zaczęli odczuwać delikatne zmęczenie – ale wtedy nadeszła pomoc – LODY! To był udany dzień! Dziękujemy Państwu Schmeidel za zaproszenie!