Przerwa szansą na integrację

W dniu 10 października odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Przerwa szansą na integrację. Tym razem zajęcia przygotowały i przeprowadziły uczennice z klasy 8A. Młodsi i starsi uczniowie mieli okazję wspólnie poćwiczyć i pobawić się przy muzyce.

Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej rozgrzewki , potem układ taneczny, który ułożyły starsze uczennice. Maluchy bardzo szybko poznały, układ i doskonale naśladowały taneczne kroki . Zabawy ruchowe bardzo się uczniom spodobały, dzieci szybko zapamiętały kroki i doskonale się bawiły. Na koniec kilka ćwiczeń oddechowych, rozciągających oraz wzmacniających. Taka aktywna przerwa poprawia integrację szkolnej wspólnoty, daje możliwość wzajemnego poznania oraz buduje wśród uczniów poczucie wartości.