PRIMAAPRILISOWY ZAWRÓT GŁOWY

1 kwietnia to dzień wyjątkowy,
bo głupoty przychodzą nam do głowy.
To właśnie tego dnia odbył się w naszej szkole Primaaprilisowy Zawrót Głowy, którego motywem przewodnim były Wszystkie kraje świata.
Grono Pedagogiczne oraz pracownice administracji reprezentowali Daleki Wschód, więc szkoła zapełniła się Chińczykami, japońskimi gejszami i samurajami. Przedstawicielom klas też nie zabrakło fantazji. Na wybiegu pojawili się młodzi szczypiorniści jako Niemieccy turyści na Hawajach. Wybuchały salwy braw, kiedy Arabowie zaatakowali scenę. Atmosferę uspokoiła dopiero grupa Greków tańczących słynne buzuki. Nie ominęły nas także hiszpańskie rytmy, francuskie klimaty i afrykańskie wygibasy. We wszystkich zagorzała słowiańska krew, gdy razem wychowawczynią występowała klasa III E .
Wszyscy byli zadowoleni i doskonale się bawili. Jednak największą radość uczestnikom zabawy sprawiła królowa wszystkich gejsz, czyli pani Dyrektor, która ufundowała nagrodę- wyjście do kina dla wszystkich uczestników zabawy.