MAJSTERKOWO w Castoramie

18 października klasa 4a uczestniczyła w warsztatach majsterkowania organizowanych przez Castoramę.

Celem warsztatów było rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej.Uczniowie w czasie zajęć  poszerzyli swoją  wiedzę na temat środowiska, recyklingu oraz oszczędzania zasobów naturalnych. Dowiedzieli się jak wygląda proces przetwarzania drewna od momentu posadzenia drzewa aż do sprzedaży drewnianej deski w sklepie.

Zajęcia dostarczyły dzieciom wiele radości i satysfakcji z własnoręcznie skonstruowanych skarbonek.Za wzorowa pracę i świetne wyniki zdobyte w quizie ekologicznym, każdy uczestnik otrzymał dyplom, medal i drobne upominki.