Magiczne Ogrody

7 czerwca 1 a i 1 c wybrały się na fantastyczna wycieczkę do Magicznych Ogrodów. To pierwszy w Polsce park tematyczny zbudowany na bazie autorskiej baśni. To miejsce dedykowane dzieciom, które zaczynają przygodę z nauką. ,,Tu dzieci uczą się poprzez zabawę i kontakt z baśnią, zdobywając kompetencje z zakresu polonistyki, matematyki, przyrody i fizyki.

Kształtują swoje poglądy, uczą się współpracy i tworzą zdrowe nawyki.” Uczniowie mieli czas na zwiedzanie parku z klasą, oraz był również czas na świetną zabawę z animatorem. Pyszny obiad dał zwiedzającym dużo energii na ekscytującą zabawę. Baśniowa sceneria wspomagała samodzielne doświadczanie i odkrywanie świata. W drodze powrotnej były również lody! To była udana wycieczka !