„Listy do Mikołaja od Babć i Dziadziusiów z Domów Pomocy Społecznej”

Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszym czasem w trakcie całego roku, dlatego też chcieliśmy, żeby wszyscy poczuli się wyjątkowo. Aby tak się stało przyłączyliśmy się do genialnej akcji zorganizowanej przez Fundację Mama w Mieście Kielce- „Listy do Mikołaja od Babć i Dziadziusiów z Domów Pomocy Społecznej”.

Klasy wraz z Wychowawcami przygotowali paczki dla Seniorów z Domu Dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie. Tworzeniu prezentów towarzyszył wielki entuzjazm i chęć niesienia pomocy. Łącznie przygotowaliśmy 23. mikołajkowych prezentów dla mieszkańców tego Domu Pomocy Społecznej.

Jesteśmy dumni i cieszymy się, że w naszej Szkole jest tak wielu uczniów mających potrzebę  dzielenia się dobrem i wsparciem.

Bardzo serdecznie dziękujemy Uczniom, Wychowawcom i  Rodzicom za podjęcie się zadania i wykonania go na 110%.

Katarzyna Jarkowska-Walas

Agnieszka Długosz-Rzepka