Konkurs „Vivat Maj , 3 Maj”!  rozstrzygnięty

Z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja uczniowie naszej szkoły zgłębiali wiedzę historyczną o wydarzeniach,  bohaterach i symbolach związanych z uchwaleniem w 1791 roku pierwszej w Europie ustawy zasadniczej. Swoją wiedzę zaprezentowali wykonując prace plastyczne w Konkursie Szkolnym „Vivat Maj , 3 Maj!”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów klas 4-8.

Napłynęło 61 prac wykonanych przeróżnymi technikami plastycznymi. Komisja Konkursowa biorąc pod uwagę kryteria zapisane w regulaminie wyróżniła 31uczestników, którzy w nagrodę otrzymali oceny celujące o wadze 2. Pozostali uczniowie, którzy wykonali prace zgodne z tematyką konkursu, szóstki o wadze 1. Wyróżnione plakaty zostały zaprezentowane na parterze szkoły.

Wszystkim autorom prac gratulujemy!