Konkurs „Najładniejsza choinka”

W sobotę 16.12.2017r. przedstawicielki uczniów naszej szkoły: Justyna Górska,  Gabrysia Kwiecień, Julia Oleksiak pod opieką nauczycieli: Anny Kwiecień i Anny Pawelec, zebrały się na kieleckim rynku, by wziąć udział w konkursie na najładniej ubraną choinkę.
Do 8 grudnia chętni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 39 , przygotowywali ozdoby choinkowe, które zawisły na naszym świątecznym drzewku. Choinka została pięknie udekorowana ozdobami wykonanymi z naturalnych materiałów. Przy każdej z nich widniało logo szkoły i nazwisko ucznia, który ją wykonał. Jury długo i bacznie przyglądało się naszej choince. Po godzinie 14.00 zostały ogłoszone wyniki konkursu, w którym zajęliśmy II miejsce.
Wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie ozdób i ubieranie choinki bardzo dziękujemy.