KOLEJNY PROJEKT ETWINNING W NASZEJ SZKOLE!!!! „Poznaj moje miasto”

Nasza szkoła dołączyła do kolejnego projektu eTwinning. Tym razem jest to polski projekt, w którym biorą udział 32 szkoły z całej Polski. Projekt trwa od kwietnia do grudnia 2022 roku.

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

Celem projektu jest poznanie naszych polskich miast, ich architekturę, historię, jedzenie, atrakcje. Będziemy się łączyć online i opowiadać o naszych miejscowościach, a co najważniejsze może uda nam się z kimś nowym zaprzyjaźnić z drugiego końca Polski😊

Uczniowie, biorący udział w projekcie, będą robić zdjęcia naszego pięknego miasta przez całe wakacje, a następnie przygotują prezentacje, quizy oraz legendy na temat Kielc. W grudniu będziemy wymieniać się własnoręcznie wykonanymi pocztówkami ze szkołami partnerskimi.

Koordynatorem projektu w naszej szkole jest p. Justyna Stochmal (nauczyciel języka angielskiego).