Karnawałowy Zawrót Głowy 2018!

Jak co roku, nasza szkoła – dyrekcja, uczniowie wraz z wychowawcami i nauczycielami oraz inni pracownicy szkoły –  pragną wspólnie się bawić w karnawale. W tym roku zabawa odbędzie się pod hasłem: „ Co nam w duszy gra…”
W związku z tym wydarzeniem, dnia 31.01.2018r. uczniowie przychodzą do szkoły przebrani w stroje karnawałowe. Obowiązuje całkowita dowolność stroju.
Organizacja dnia:

– uczniowie przebierają się w wybrane przez siebie stroje karnawałowe,

– w tym dniu przebrani uczniowie są zwolnieni z pytania, natomiast w przebranych klasach nie będą organizowane niezapowiedziane kartkówki,

– wszystkie klasy wraz z wychowawcami będą prezentowały swoje stroje podczas przerw, przechodząc korytarzami szkoły:

11:30 – klasy IV – VI SP

12.35 – klasy VII SP i II GIM

13.40 – klasy III GIM

– podczas prezentacji każda klasa ma za zadanie zrobić sobie zdjęcie wraz z wychowawcą, w przygotowanych strojach i przesłać je na adres mailowy szkoły (szkola@sp39.kielce.eu), następnie komisja konkursowa (dyrekcja szkoły) wybierze najlepiej przebrane klasy, które zostaną nagrodzone słodyczami.

Do wspólnej zabawy w tym dniu zapraszamy również wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Wszystkich wychowawców prosimy o dopilnowanie, aby uczniowie odpowiednio przygotowali się do tego wydarzenia (stroje, zdjęcia klas wraz z wychowawcami).

W tym dniu w godzinach 16.00 – 18.30 klasy I – III SP mają bal przebierańców. W związku z tym wszystkie dzieci zapraszamy do oglądania prezentacji ich starszych kolegów podczas przerw.