eTwinning w naszej szkole!!!

Z okazji Świąt Wielkanocnych uczniowie z różnych klas wzięli udział w dwóch wydarzeniach w ramach programu eTwinning.

Pierwszym wydarzeniem była wymiana rzemiosła wielkanocnego „Easter craft” z takimi krajami jak: Grecja, Rumunia, Hiszpania czy Włochy.  Uczniowie z klasy 3e wykonali piękne króliczki, baranki, kurczaczki czy pisanki wielkanocne różnymi technikami plastycznymi.

Natomiast uczniowie klasy 1a, 1d, 3c oraz 4a (gr.2) wymienili się kartkami wielkanocnymi z rówieśnikami z takich krajów jak Armenia, Grecja, Litwa, Portugalia, Bułgaria czy Chorwacja. Podczas lekcji języka angielskiego wykonali własnoręcznie bardzo pomysłowe i kolorowe kartki. Było to również świetna okazja, aby nauczyć się składania życzeń w języku angielskim.

Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie😊

Koordynatorem wydarzeń eTwinning była p. Justyna Stochmal (nauczyciel języka angielskiego).