EASTER EGG HUNT

Jak co roku, najmłodsi uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w Easter Egg Hunt czyli najpopularniejszej zabawie wielkanocnej w krajach anglojęzycznych. Polega ona na poszukiwaniu czekoladowych, kolorowych jajeczek ukrytych w trawie, najczęściej w ogrodzie. Na lekcjach języka angielskiego, tuż po świętach wielkanocnych, uczniowie też bawili się w „poszukiwaczy”.

Każda klasa w czasie polowania miała mnóstwo zabawy. Dla „mistrza” polowania, czyli dziecka z danej klasy, które zebrało największą ilość słodkości, była przewidziana słodka niespodzianka. Musimy dodać, że w naszej zabawie nie było „przegranych”. Wszystkie znalezione jajeczka były zliczane do jednego koszyczka a później równo dzielone wśród wszystkich uczniów danej klasy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie wielkanocnej w przyszłym roku!!!