Dzień Chłopaka w klasie 3D

Dziewczęta z klasy 3D tak bardzo lubią swoich kolegów, że postanowiły świętować Dzień Chłopaka nie w szkole, lecz na zajęciach w kinie Moskwa. Najpierw wszyscy obejrzeli thriller NERVE z roku 2016, traktujący o niebezpieczeństwach gier społecznościowych, które zaczynają się w Internecie, a kończą tragicznie w realnej rzeczywistości.

Nie było chodzenia do toalety, jedzenia pop-cornu i szeleszczenia plastikowymi torebkami. Wiele osób, tak bardzo aktywnych w mediach społecznościowych, mogło idealnie przejrzeć się w tym amerykańskim filmie i chyba o to chodziło twórcom Nerve. Przerażająca wizja, ale niezwykle ciekawie wyreżyserowana. W tym tygodniu dwie emisje w telewizji Canal+, polecamy gorąco!
Tylko szkoda, że takie święta obchodzimy jeden raz w roku…