„Dziadek do orzechów”-transmisja online KTT

„Dziadek do orzechów” w choreografii Elżbiety Pańtak i Grzegorza Pańtaka, w wersji Kieleckiego Teatru Tańca, to już mikołajkowa tradycja.
6 grudnia nie spotkamy się co prawda na Dużej Scenie, ale serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej transmisji on-line spektaklu.

Nagranie będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych 6 grudnia o godzinie 16:00. Aktywność linku wygaśnie o 20:00. Zarezerwujcie więc swój czas z wyprzedzeniem!

Link do transmisji zostanie opublikowany na stronie internetowej (www.ktt.pl) oraz profilu facebookowym.

W spektaklu występują artyści Kieleckiego Teatru Tańca oraz dzieci i młodzież Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca. W głównych rolach zaprezentują się soliści Kieleckiego Teatru Tańca.