AKTYWNOŚĆ CZYTELNICZA NASZYCH GIMNAZJALISTÓW

Dnia 21.11.2016r. w bibliotece szkolnej odbył się Konkurs Mitologiczny.
Uczniowie klas I mieli okazję pochwalić się swoją wiedzą z zakresu wierzeń starożytnych Greków i Rzymian.
Zwycięzcami zostali:
I miejsce – Kamil Krzemiński z klasy Ic
II miejsce – Filip Piasecki z klasy Ib
Zwycięzcom gratulujemy!

• Po raz kolejny wybraliśmy najaktywniejszego czytelnika miesiąca. „Czytelnikiem listopada” została Kasia Nowak z klasy Ih. Kasi gratulujemy i życzymy miłego seansu filmowego w kinie Helios.
  • Członkowie Koła Czytelniczego naszego Gimnazjum co miesiąc odwiedzają Przedszkole nr 42 na Słonecznym Wzgórzu. W ramach akcji „Posłuchaj Przedszkolaku” nasze gimnazjalistki czytają  przedszkolakom ciekawe bajeczki,  opowiadania i zadają zagadki.
    Ostatnio tematem przewodnim był Mikołaj i Święta Bożego Narodzenia. Dzieciaki były bardzo zadowolone, chętnie brały udział w zajęciach,  śpiewały piosenki recytowały wierszyki.
    Pobyt w przedszkolu sprawił też wiele radości naszym uczennicom 🙂