KONKURS „MOJA BUDOWLA Z LEGO”

Klocki LEGO dostarczają radości tworzenia i dobrej zabawy już od ponad 70 lat. Marka ta tak bardzo wrosła we współczesną kulturę, że zyskała miano kultowej, a dzień 28 stycznia na całym świecie stał się Międzynarodowym Dniem Klocków LEGO. Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów szkoły do II edycji Konkursu „Moja budowla z LEGO.  Chcesz pochwalić się swoimi zdolnościami konstruktorskimi i zawalczyć o atrakcyjne nagrody? Weź udział w Konkursie! Partnerami akcji są: @Kino Helios, @Kino Moskwa, @Park Trampolin Happy Jumper, @Magia Karmelu – Pierwsza w Kielcach Manufaktura Słodyczy.

Zasady są proste. Wykonaj budowlę z klocków LEGO, która odnosić się będzie do jednego z wybranych tematów: „MOJE MIASTO” lub „ŚWIAT PRZYRODY”. Uwaga! Liczymy na Waszą kreatywność i twórczą inwencję. Nie przedstawiaj nam prac powstałych w oparciu o gotowe instrukcje. Nie przesadzaj z rozmiarem. Podstawa budowli konkursowej nie może przekraczać 30cm x 30 cm! Swoją pracę przynieś do Organizatorów – Aleksandry Nawrockiej, Emilii Olszewskiej, Karoliny Kędzierskiej lub Marii Wojtyny. Co się z nią stanie? Jury konkursowe wybierze Laureatów miejsc I-III w każdej z trzech kategorii wiekowych (Kategoria I: klasy 0-III, Kategoria II: klasy IV-V, Kategoria III: klasy VI-VIII). Nie wykluczone są również wyróżnienia – wszystko zależeć będzie od Waszej kreatywności. Prace złożona na Konkurs trafią na „Wielką Wystawę LEGO”, która odbędzie się w naszej Szkole w dniach 24-26 stycznia! Nie chcesz brać udziału w Konkursie? Pochwal się swoją budowlą z LEGO na dowolnie interesujący Cię temat, zrób zdjęcie swojej pracy i do 20 stycznia przekaż je Organizatorom. Spośród otrzymanych fotografii jury wybierze 1 pracę, która wzbogaci Wystawę!

Wielki Finał Konkursu odbędzie się w Szkole już 26 stycznia! Kto okaże się najlepszym konstruktorem LEGO? Może to będziesz właśnie Ty!

LEGO – dobra zabawa, rozwój zainteresowań, integracja! ZAPRASZAMY DO KONKURSU