Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Szkolnym Konkursie Poezji i Piosenki Angielskiej, który odbędzie się 13 kwietnia 2021 roku o godzinie 10 na sali teatralnej dla uczniów klas 1-3. Uczniowie klas 4-8 proszeni są o przesłanie nagrania wiersza lub piosenki na czacie w aplikacji Teams.

Uczniowie klas 4-8 proszeni są o przesłanie nagrania wiersza lub piosenki na czacie w aplikacji Teams do organizatorów konkursu: Pani Agnieszki Jagiełło i Pani Katarzyny Jarkowskiej w terminie od 5 kwietnia do 9 kwietnia 2021 roku.
Uczestnicy z klas 1-3 zostaną poinformowani o wynikach bezpośrednio po konkursie, zaś uczniowie klas 4-8 drogą elektroniczną.

Wręczenie nagród w każdej kategorii wiekowej nastąpią po zakończeniu konkursu klas 1-3  oraz dla uczniów klas 4-8 w dogodnym terminie.
Jeśli sytuacja epidemiologiczna nie ulegnie zmianie uczniowie klas 1-3 również zostaną poproszeni o przesłanie nagrania audiowizualnego do organizatorów.
Serdecznie pozdrawiamy,
Agnieszka Jagiełło i Katarzyna Jarkowska