Daily Archives: 4 kwietnia 2019

Dzień szalonej fryzury i makijażu

1 kwietnia Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole „Dzień szalonej fryzury i makijażu”.  Bo przecież to „prima-aprilis” i okazja do urozmaicenia szkolnej rzeczywistości.
Po korytarzach przewijały się osoby w zwariowanych, wymyślnych fryzurach. Na głowach widniały peruki, malowane włosy i różne ozdoby – korony, kapelusiki, spinki. Kolorowe makijaże widoczne były szczególnie na twarzach dziewcząt.

Poznajemy zawody naszych bliskich w klasie 1C

W dniu dzisiejszym naszą klasę odwiedziła ciocia Leny i Igora, pani Martyna Jamrożek, która jest asystentem rodziny oraz wychowawcą świetlic ,,Aktywator”. Nasz gość poprowadził z uczniami warsztaty na temat empatii i wzajemnego obdarowywania się prezentami. Podczas burzy mózgów, uczniowie doskonale poradzili sobie z odpowiedzią na pytanie- ,, Co może być prezentem?” i zaprezentowali swoje prace plastyczne, na których narysowali swoje podarunki dla kolegów i koleżanek z klasy.

AKTYWNOŚĆ CZYTELNICZA NASZYCH UCZNIÓW W MARCU

Co miesiąc biblioteka szkolna przyznaje tytuł „Czytelnika miesiąca” osobie, która przeczytała największą ilość książek. Celem tego przedsięwzięcia jest rozbudzenie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci i młodzieży oraz popularyzowanie zbiorów bibliotecznych.W marcu „ Czytelnikiem miesiąca” została: Ania Bedla z klasy VB.Serdecznie gratulujemy i życzymy miłego seansu filmowego w kinie „Helios”.