AKTYWNOŚĆ CZYTELNICZA NASZYCH UCZNIÓW W MARCU

Co miesiąc biblioteka szkolna przyznaje tytuł „Czytelnika miesiąca” osobie, która przeczytała największą ilość książek. Celem tego przedsięwzięcia jest rozbudzenie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci i młodzieży oraz popularyzowanie zbiorów bibliotecznych.W marcu „ Czytelnikiem miesiąca” została: Ania Bedla z klasy VB.Serdecznie gratulujemy i życzymy miłego seansu filmowego w kinie „Helios”.

  1. Z okazji Światowego Dnia Poezji w bibliotece szkolnej został przeprowadzony konkurs recytatorski „Wiosna w poezji”, który był przeznaczony dla dzieci wszystkich grup wiekowych. Celem konkursu było  popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich oraz zachęcanie do występów publicznych.Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie przed komisją.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce zajęła Natalia Toporek z klasy VIB

II miejsce zajęła Lena Stec z klasy VIB

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe. Gratulujemy.